TPL Logistika

Mise

Jsme tu pro každého, kdo hledá kvalitního, spolehlivého a flexibilního logistického partnera.

Vize

Stát se lídrem logistického trhu v oblasti inovací.

TPL je samostatná divize společnosti Bamak s.r.o., která poskytuje logistické služby a služby logistiky se zaměřením na e-commerce. Využívá zkušeností společnosti Bamak s.r.o., která od roku 1990 do roku 2011 poskytovala komplexní logistické služby významným nadnárodním společnostem především v potravinářském oboru. Díky těmto dlouholetým zkušenostem v logistickém oboru je schopna přijít s komplexním řešením navrženým na míru každému klientovi. Naše řešení jsou vždy navržena s ohledem na „trvale udržitelný rozvoj“.

Spravujeme vlastní e-shop www.kupujted.cz, abych tak lépe porozuměli svým klientům z tohoto sektoru.

Nabídka služeb:

Smluvní logistika – služba zahrnující všechny operace v našich skladech, příjem, konsolidaci zásilek, nakládku, vykládku a dekonsolidaci. Umíme vyzvednout zásilku a připravit pro další distribuci, ale zároveň nabízíme i doplňkové služby, včetně etiketování, promobalení, nebo přípravu propagačních balení.

E-commerce logistika - komplexní nástroj založený na koncepční, provozní a realizační pomoci pro internetový prodej. Díky partnerům v oblasti IT jsme schopni poskytnout služby a nástroje pro elektronický obchod. Máme nástroje a zdroje, které vám usnadní obchodování. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné platformy e-shopu. Jsme schopni nabídnout podporu marketingu.

Distribuce a Cross-docking - zajišťuje vnitrostátní přepravy FTL, LTL a sběrné služby pro skupiny produktů představující potravinové výrobky. Mnohaleté zkušenosti a rozvinutá infrastruktura umožňuje rychlou a efektivní realizaci doručení zboží do 24 hodin od objednání pro Českou republiku a 48 hodin pro Slovenskou republiku.

Lead řešení - TPL přebírá roli poskytovatele logistických operací v rámci dodavatelského řetězce, od výrobní linky až po distribuci finálních výrobků ke konečnému zákazníkovi (včetně zajištění toku vstupů pro výrobu). Stáváme se partnerem, který optimalizuje logistický řetězec kombinací schopnosti, know-how, inovací a zdrojů.

Proč s námi:

  • Navrhujeme komplexní řešení dodavatelského řetězce, který neustále optimalizujeme
  • Máme pokročilé integrace IT řešení
  • Náš profesionální tým neustále sleduje nové trendy v oblasti logistiky
  • Tok informací v reálném čase
  • Zvyšujeme efektivitu procesů

A kde máme skladové prostory ?

Hořovice

Vlastní logistický areál v Hořovicích, okr. Beroun. K dispozici jsou temperované a chlazené sklady, pomocné sklady a administrativní prostory o celkové rozloze 27 360 m2. Celková rozloha areálu je 83 400 m2. Areál umožňuje další rozvoj. Má výhodnou polohu vzhledem ke snadnému přístupu na dálnici D5 a blízkosti průmyslové zóny v Žebráku a Tlustici. Sklady jsou vybavené elektronickým požárním systémem EPS, elektronickým zabezpečovacím systémem Rokonet RP 296 s připojením na pult centrální ochrany, regálovým systémem PROMAN. Prostory jsou nepřetržitě střeženy a monitorovány kamerovým systémem. K obslužnosti hal slouží 25 izolovaných sekčních vrat Grawford HAFA včetně těsnících límců, 22 hydraulických vyrovnávacích můstků Grawford HAFA se sklopnou ocelovou lištou, 5 ručních mechanických vyrovnávacích můstků a další technologie.

Praha 6 – Ruzyně

Od dubna 2016 jsou využívány pronajaté prostory v logistickém areálu Barbican v Praze 6 - Ruzyni. Sklad má velice výhodnou polohu s přímým napojením na Pražský okruh a dálnici D5. Primární využití skladu pro E-commerce operace. Díky výhodné poloze jsme dostupní pro osobní odběry zboží. Sklad je plně vybaven elektronickým a požárním zabezpečením. Kamerový systém zajistí neustálý dohled nad Vaším zbožím. Regálový systém využívá moderní trendy pro E-commerce logistiku.

Kontakt

Bamak s.r.o.
Business Center Rokytka
Sokolovská 270/201
Praha 9

Zákaznická linka:
+420 266 710 060